Hľadáme nové tváre

Neustále hľadáme mladé dievčatá a ženy, chalanov alebo aj páry, ktoré hľadajú stálu prácu alebo len brigádu. Na súkromie a diskrétnosť kladieme maximálny dôraz. Nezáleží na tom, či ste študentka, študent, mamička na materskej dovolenke alebo pracujúca žena. Táto práca je okrem hlavného príjmu vhodná aj ako brigáda.

Úspešná modelka nemusí byť nádherná, mať dokonalú postavu a rozprávkovú tvár, skôr by mala mať schopnosť komunikácie a pozitívneho prístupu k zákazníkovi. Preto je práca na Live Chate vhodná pre široké spektrum záujemcov.

Vďaka obrovskému počtu návštevníkov Live Chatových portálov a ich rozdielnemu vkusu, sa dá skoro s istotou tvrdiť, že každý si nájde svojho zákazníka. Dôležitá je charizma, kúzlo osobnosti a kreativita. Model musí vedieť predovšetkým zaujať, či už svojou osobnosťou alebo príťažlivým vzhľadom. Preto viac ako dokonalý výzor, oceníme tvoju snahu zaujať zákazníka.

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás a začnite zarábať už dnes.

Hľadáme Scoutov

Hľadáme šikovných mladých ľudí na sprostredkovanie práce pre našu online agentúru. Vašou úlohou je nájsť vhodné uchádzačky / uchádzačov a poskytnúť im základné informácie o nami ponúkanej práci. O ostatné sa už postaráme my.

Váš honorár Vám bude vyplácaný mesačne. Za každého odporučeného modela dostanete až 8% z jeho celkových zárobkov. Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás.Posledné komentáre

 1. zaujimava ponuka, rada to vyskusam :)

  pridané od exotica22
 2. Úžasné niečo

  pridané od Natalia
 3. porozmyslam

  pridané od fico
 4. Zkusím to

  pridané od baculka408
 5. Som rada, že som na túto možnosť narazila. Som na materskej a s prácou je to dosť zlé. Už dosť dlho premýšlam nad tým, že by som niečo také zkusila. Idem do toho :)

  pridané od baculka408
 6. ahoj Rada by som to vyskusala ale aj s priatelom da sa to diky

  pridané od andrea
 7. Ako, pracovná ponuka znie zaujímavo. Ešte porozmýšľam.

  pridané od maťa
 8. Zaujalo ma to. Chcem vedieť bližšie informácie. O tom
  Ďakujem

  pridané od Katarína Višňovská

Pridaj svoj komentár a získaj zadarmo kredit na jednom z Livechatov

(vyskúšaj si, aké to je chatovať s modelmi z pohľadu zákazníka)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *