Čo je to LiveChat?

Určite každý jeden z Vás sa už niekedy v živote stretol s pojmom Live chat. V bežnej súčasnej dobe sa s inými komunitnými sieťami stretávate takmer denne napríklad vo forme Facebooku, Pokecu, Skype a množstvom iných komunitných portálov, kde komunikujete prostredníctvom Vášho osobného profilu so svojimi priateľmi, známymi alebo aj neznámymi ľudmi prostredníctvom správ alebo chatu v reálnom čase. Live Chat je zábava, pri ktorej zarábaš peniaze.

Čo to Live Chat v skutočnosti je a ako táto práca prebieha? Live Chat spočíva v tom, že model zo Slovenska prostredníctvom internetu komunikuje so zákazníkom v zahraničí. Zákazník platí za to, že sa môže on-line rozprávať s modelom. Na rozdiel od bežného chatu sa nejedná iba o text. Live Chat je to práve preto, že zákaznik môže modela aj vidiet, prípadne aj počuť.

Komunikácia medzi klientom a modelkou prebieha pisomnou formou ako pri bežnom chate. S tým rozdielom, že modela sníma kamera, a preto je dôležité nie len to, čo píše, ale aj to, ako sa tvári. Výzor pritom nieje až natoľko dôležitý, ako schopnosť príjemne pôsobiť a často sa usmievať. Preto je táto práca vhodná najmä pre charizmatické dievčatá a charizmatických mužov, v spoločnosti ktorých sa ľudia cítia príjemne.

Prečítajte si príbeh Livechat modelky ako aj iné články uverejnené v rôznych magazínoch na našom blogu.Posledné komentáre

 1. zaujimava ponuka, rada to vyskusam :)

  pridané od exotica22
 2. Úžasné niečo

  pridané od Natalia
 3. porozmyslam

  pridané od fico
 4. Zkusím to

  pridané od baculka408
 5. Som rada, že som na túto možnosť narazila. Som na materskej a s prácou je to dosť zlé. Už dosť dlho premýšlam nad tým, že by som niečo také zkusila. Idem do toho :)

  pridané od baculka408
 6. ahoj Rada by som to vyskusala ale aj s priatelom da sa to diky

  pridané od andrea
 7. Ako, pracovná ponuka znie zaujímavo. Ešte porozmýšľam.

  pridané od maťa
 8. Zaujalo ma to. Chcem vedieť bližšie informácie. O tom
  Ďakujem

  pridané od Katarína Višňovská

Pridaj svoj komentár a získaj zadarmo kredit na jednom z Livechatov

(vyskúšaj si, aké to je chatovať s modelmi z pohľadu zákazníka)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *