O Nás

S prácou na Livechate máme dlhoročné skúsenosti. Na rozdiel od mnohých Livechat štúdií Vám prinášame možnosť pracovať na renomovaných Livechat portáloch z pohodlia Vášho domova. Vieme že práca na Livechate je pre mnohých chúlostivá záležitosť, preto na anonymitu a súkromie kladieme maximálny dôraz.

Dobre vieme aký veľký je v súčasnej dobe trh s Livechat portálmy ponúkajúce Vám rôzne výhody, bonusy a akcie. Preto na rozdiel od iných stúdií, kde sa častokrát súčasne pracuje aj na viac ako 10 portáloch sme pre Vás vybrali dva, ktorým sa budete mocť v plnej miere venovať a maximalizovať tak Vaše zisky. Vybrali sme dôkladne dva portály (pritom na každom z nich je spôsob práce a výhod odlišný) s ktorými sme uzavreli zmluvy, ktoré Vám prinášajú najlepšie výhody a majú zaroveň najväčšiu základňu návštevníkov a solventných zákazníkov.

Ak si si neni istá/ý či je táto práca práve pre Vás, nevadí. Výskúšať to môže takmer ktokoľvek kto spĺňa podmienky popísané tu, a na základe vlastných skúseností sa rozhodne či v práci na Livechate pokračovať alebo nie.

Všetko čo potrebujete urobiť je kontaktovať nás tu.

AnketaPosledné komentáre

 1. zaujimava ponuka, rada to vyskusam :)

  pridané od exotica22
 2. Úžasné niečo

  pridané od Natalia
 3. porozmyslam

  pridané od fico
 4. Zkusím to

  pridané od baculka408
 5. Som rada, že som na túto možnosť narazila. Som na materskej a s prácou je to dosť zlé. Už dosť dlho premýšlam nad tým, že by som niečo také zkusila. Idem do toho :)

  pridané od baculka408
 6. ahoj Rada by som to vyskusala ale aj s priatelom da sa to diky

  pridané od andrea
 7. Ako, pracovná ponuka znie zaujímavo. Ešte porozmýšľam.

  pridané od maťa
 8. Zaujalo ma to. Chcem vedieť bližšie informácie. O tom
  Ďakujem

  pridané od Katarína Višňovská

Pridaj svoj komentár a získaj zadarmo kredit na jednom z Livechatov

(vyskúšaj si, aké to je chatovať s modelmi z pohľadu zákazníka)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *